O firmie

Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem nastawioną na ciągły rozwój w zakresie globalnej logistyki.

F&T Logistics Sp. z o.o ., to dynamicznie rozwijający się operator logistyczny działający zarówno na polskim jak i europejskim rynku  .Specjalizujemy się w przewozach ładunków wysokowartościowych, akcyzowych i farmaceutyków zgodnie z wymaganiami TAPA TSR1 oraz DPD

Firma powstała w 1995 r. jako F&T Agencja Transport i Spedycja i w początkowym okresie prowadziła działalność związaną z obsługą celną, portową oraz transportem drogowym. W 2013 r., w związku ze zwiększeniem zakresu świadczonych usług oraz możliwości operacyjnych, firma odświeżyła nazwę i kontynuuje działalność pod szyldem F&T Logistics Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapiatłem nastawioną na ciągly rozwój w zakresie globalnej logistyki wykorzystując transport lądowy,morski oceaniczny i zarządzanie łańcuchem dostaw. Specjalizujemy się w przewozach ładunków wysokowartościowych, akcyzowych , farmaceutycznych oraz chłodniczych . Oferujemy składowanie towarów w naszych magazynach również w magazynie czasowego składowania . Posiadamy własne depot kontenerowe.

 

 

25
mln

Przejechanych kilometrów
w ciągu roku

27
lat

Doświadczenia
w branży transportowej

1
mln

Jednostek przewiezionych
w ciągu roku

300

Doświadczonych
pracowników

Nasze motto to: rzetelność, bezpieczeństwo i przejrzystość usług.

Przez 27 lat naszej działalności daliśmy się poznać jako niezawodny i bezpieczny partner dla naszych kontrahentów. Dokładamy wszelkich starań aby w naszych usługach przestrzegać przepisów międzynarodowych i krajowych.
Nie ustajemy w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju firmy , zawsze otwarci na zmiany i gotowi do ich podejmowania.
Zapraszamy do współpracy

Kariera

Jeśli szukasz niezawodności i profesjonalizmu trafiłeś pod właściwy adres.

Zorganizujemy transport dla każdego rodzaju towaru na lądzie, morzu i w powietrzu.

Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.