F&T Logistics

O firmie

F&T Logistics Sp. z o.o., to dynamicznie rozwijający się operator logistyczny działający na polskim rynku, posiadający w całości polski kapitał oraz dysponujący szeroką gamą usług transportowo-logistycznych, świadczonych na bardzo wysokim poziomie. Firma powstała w 1995 r. jako F&T Agencja Transport i Spedycja i w początkowym okresie prowadziła działalność związaną z obsługą celną, portową oraz transportem drogowym. W 2013 r., w związku ze zwiększeniem zakresu świadczonych usług oraz możliwości operacyjnych, firma odświeżyła nazwę i kontynuuje działalność pod szyldem F&T Logistics Sp. z o.o.

Jako F&T Logistics, poza rozwiniętą siecią agentów morskich, dysponujemy rozbudowanym i bardzo nowoczesnym taborem samochodowym. Mamy również możliwość realizowania dostaw kolejowych wraz z opcją transportu pełnych składów z Gdyni / Gdańska na południe Polski, gdzie współpracujemy z terminalami i depotami.

Jednocześnie, posiadając magazyny wysokiego składowania, oferujemy obsługę magazynową w pełnym zakresie, z opcją magazynu celnego włącznie.

Uzupełnieniem naszej oferty jest możliwość dokonywania odpraw celnych w procedurze uproszczonej z odroczonym VAT, które mogą być realizowane przez naszą własną Agencję Celną posiadającą AEO.

Pomimo tego, że jesteśmy firmą względnie młodą, bazujemy na doświadczeniu i dokonaniach ludzi, którzy na rynku przewozów międzynarodowych - morskich, lotniczych i lądowych - funkcjonują z powodzeniem od wielu lat, a swoją wiedzą i doświadczeniem zapewniają firmie stabilny i szybki rozwój. Jako dynamiczny zespół i nowoczesna firma, główny nacisk kładziemy na budowę długoterminowych relacji z Klientem, które dają nam możliwość poznania i zrozumienia Jego potrzeb i oczekiwań. Słuchamy... doradzamy... realizujemy. Efekt może być tylko jeden – zadowolenie i sukces!

Zapraszamy do współpracy
Kierownictwo i zespół F&T Logistics